Seeds Cards
Seeds Cards

€44.40

Regular price: €55.50

Lowest price: €44.40

€42.29

Regular price: €52.86

Lowest price: €42.29
Bikablo® emotions (1)
Bikablo® emotions (1)

€42.82

Regular price: €53.53

Lowest price: €42.82

€40.79

Regular price: €50.98

Lowest price: €40.79
Magnetic ruler - 52,5 cm
Magnetic ruler - 52,5 cm

€58.63

Regular price: €73.28

Lowest price: €58.63

€47.66

Regular price: €59.58

Lowest price: €47.66
pcs.

Zwrotnica: See, Ask, Work (3xZ) PL

Availability:: available
Shipment:: from 1 to 5 working days
Gross price: €70.55 70.55
Net price: €57.36
quantity pcs.

product unavailable

add to your wish list
* - Field mandatory

Description

PRODUCT AVAILABLE ONLY IN POLISH

3 x Z to uniwersalny zestaw kart, które mogą być wykorzystywane na sesjach coachingowych - indywidualnych i grupowych. Idealnie sprawdzają się również na szkoleniach, jako źródło inspiracji w ćwiczeniach otwierających warsztaty, przy wprowadzaniu nowych pojęć oraz podczas rundek podsumowujących. Działają jednocześnie na dwa kanały percepcji, przez co trafiają do ludzi o różnych preferencjach (w większych grupach różni ludzie reagują na różne bodźce).

Zastosowanie: 

  • Wyjście poza schematy mentalne, korzystanie z metafory
  • Praca z przypadkowym bodźcem
  • Praca z mocnymi pytaniami

Zawartość zestawu: 

  • 120 kolorowych kart (inspirujące fotografie + mocne pytania; format: 9 cm x 12 cm; 

    folia mat) 

Po wylosowaniu 6 kart w 6 kolorach można tworzyć historię, która działa na zasadzie inspirującej narracji. Przekazy narracyjne poruszają wyobraźnię i przekierowują ją na inne tory. Otwierają szersze pole w zakresie reakcji emocjonalnych oraz pozwalają wyrażać  znaczenia pośrednio. Dają możliwość powiedzenia czegoś jakby w cudzysłowie. Coach może zacząć pracę z kartą od pokazania klientowi tylko obrazka na karcie, przysłaniając pytanie. Analogicznie można zacząć pracę z klientem od zadania pytania i poszukać inspiracji w skojarzonym na karcie obrazie.

Opinie użytkowników:

„Od czasu zakupu użyłem kart […] na 3 sesjach. Była to praca z obrazem, a dokładnie ćwiczenie z dorysowywaniem całości do wylosowanej karty z talii […]. Wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Stosowałem te karty w momentach, gdy Klient tkwił w impasie i inne znane mi narzędzia coachingowe nie działały tak, jakbym chciał. Za każdym razem podczas tego ćwiczenia z kartami, u klientów otwierały się nowe mozliwości, co do rozwiazań i przełamania impasu. Karty posuwały cały proces do przodu”.

„Pierwszy raz pracowałam z kartami jako klientka na sesji coachingowej. Nie zdawałam sobie sprawy, że pytania i fotografie na kartach mogą pomóc rozwiązać mój problem. Samopoczucie bezpośrednio po pracy z kartami – bezcenne. W trakcie sesji z kartami pojawiły się skrajne emocje, a efekt i samopoczucie po zakończeniu pracy były zaskakująco pozytywne. Fotografie na kartach same odpowiadały na pytania coachingowe. Po spojrzeniu na zdjęcie już wiedziałam, co jest przeszkodą w realizacji mojego celu”.

„Widzę uśmiech Klientki, który jak powiedziała dziś, nie zejdzie jej z twarzy dzięki sesji z kartami. Dla mnie to duża nagroda”.

„Przetestowałam z sukcesem karty w szkoleniach z windykacji :). Oto przykład zastosowania – spróbuj odtworzyć historię rozmowy z Klientem”.

„Dzięki z całego serducha, jestem w trakcie sesji i dzięki kartom jest fantastycznie.  Już zrobiłam 3 treningowe sesje, a tak pewnie nie ruszyłabym szybko z miejsca”.

„Anka Łoza-Dzidowska przesyła swoje jeszcze gorące wrażenia z urodzinowego spotkania w naszym Łódzkim Klubie Trenerów MATRIK. My też Ci Aniu bardzo dziękujemy za to, że mogliśmy dotknąć naszego twórczego potencjału. Karty nam się bardzo podobają, będziemy je wykorzystywać i polecać!”

„Przygoda z kręceniem filmu – od kadru do storyboardu. Inspirujący, świetny warsztat dla bankowców z generacji Y. Karty znakomicie zagrały w wyobraźni uczestników przy tworzeniu scenariusza filmowego”.

„Karty Zwrotnicy pracowały w czasie KARCIANEJ BURZY MÓZGÓW w firmie, którą obsługujemy graficznie. Było twórczo, odlotowo i bardzo konstruktywnie. Rezultaty fantastyczne. Dziękujemy uczestnikom za skojarzenia i inspiracje dla grafika”.

 

 

Related products

Opinions about products (0)

Submit
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium