VarioOne® ShoulderStrap Panel + Marker Panel
VarioOne® ShoulderStrap Panel + Marker Panel

€28.19

Regular price: €31.32

Lowest price: €28.19

€22.92

Regular price: €25.46

Lowest price: €22.92
pcs.
VarioOne® Marker Panel No.One
VarioOne® Marker Panel No.One

€13.81

Regular price: €15.35

Lowest price: €13.81

€11.23

Regular price: €12.48

Lowest price: €11.23
pcs.
VarioOne® Marker Panel BigOne
VarioOne® Marker Panel BigOne

€13.81

Regular price: €15.35

Lowest price: €13.81

€11.23

Regular price: €12.48

Lowest price: €11.23
pcs.
VarioOne® Marker Panel FineOne
VarioOne® Marker Panel FineOne

€16.50

Regular price: €18.33

Lowest price: €16.50

€13.41

Regular price: €14.90

Lowest price: €13.41
pcs.
VarioOne®
VarioOne®

€147.57

Regular price: €163.97

Lowest price: €147.57

€119.98

Regular price: €133.31

Lowest price: €119.98

Zwrotnica: See, Ask, Work (3xZ) PL

Availability:: average amount
Shipment:: 24h
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Gross price: €75.93 75.93
Net price: €61.73
quantity pcs.

product unavailable

add to your wish list

Description

PRODUCT AVAILABLE ONLY IN POLISH

3 x Z to uniwersalny zestaw kart, które mogą być wykorzystywane na sesjach coachingowych - indywidualnych i grupowych. Idealnie sprawdzają się również na szkoleniach, jako źródło inspiracji w ćwiczeniach otwierających warsztaty, przy wprowadzaniu nowych pojęć oraz podczas rundek podsumowujących. Działają jednocześnie na dwa kanały percepcji, przez co trafiają do ludzi o różnych preferencjach (w większych grupach różni ludzie reagują na różne bodźce).

Zastosowanie: 

  • Wyjście poza schematy mentalne, korzystanie z metafory
  • Praca z przypadkowym bodźcem
  • Praca z mocnymi pytaniami

Zawartość zestawu: 

  • 120 kolorowych kart (inspirujące fotografie + mocne pytania; format: 9 cm x 12 cm; 

    folia mat) 

Po wylosowaniu 6 kart w 6 kolorach można tworzyć historię, która działa na zasadzie inspirującej narracji. Przekazy narracyjne poruszają wyobraźnię i przekierowują ją na inne tory. Otwierają szersze pole w zakresie reakcji emocjonalnych oraz pozwalają wyrażać  znaczenia pośrednio. Dają możliwość powiedzenia czegoś jakby w cudzysłowie. Coach może zacząć pracę z kartą od pokazania klientowi tylko obrazka na karcie, przysłaniając pytanie. Analogicznie można zacząć pracę z klientem od zadania pytania i poszukać inspiracji w skojarzonym na karcie obrazie.

Opinie użytkowników:

„Od czasu zakupu użyłem kart […] na 3 sesjach. Była to praca z obrazem, a dokładnie ćwiczenie z dorysowywaniem całości do wylosowanej karty z talii […]. Wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Stosowałem te karty w momentach, gdy Klient tkwił w impasie i inne znane mi narzędzia coachingowe nie działały tak, jakbym chciał. Za każdym razem podczas tego ćwiczenia z kartami, u klientów otwierały się nowe mozliwości, co do rozwiazań i przełamania impasu. Karty posuwały cały proces do przodu”.

„Pierwszy raz pracowałam z kartami jako klientka na sesji coachingowej. Nie zdawałam sobie sprawy, że pytania i fotografie na kartach mogą pomóc rozwiązać mój problem. Samopoczucie bezpośrednio po pracy z kartami – bezcenne. W trakcie sesji z kartami pojawiły się skrajne emocje, a efekt i samopoczucie po zakończeniu pracy były zaskakująco pozytywne. Fotografie na kartach same odpowiadały na pytania coachingowe. Po spojrzeniu na zdjęcie już wiedziałam, co jest przeszkodą w realizacji mojego celu”.

„Widzę uśmiech Klientki, który jak powiedziała dziś, nie zejdzie jej z twarzy dzięki sesji z kartami. Dla mnie to duża nagroda”.

„Przetestowałam z sukcesem karty w szkoleniach z windykacji :). Oto przykład zastosowania – spróbuj odtworzyć historię rozmowy z Klientem”.

„Dzięki z całego serducha, jestem w trakcie sesji i dzięki kartom jest fantastycznie.  Już zrobiłam 3 treningowe sesje, a tak pewnie nie ruszyłabym szybko z miejsca”.

„Anka Łoza-Dzidowska przesyła swoje jeszcze gorące wrażenia z urodzinowego spotkania w naszym Łódzkim Klubie Trenerów MATRIK. My też Ci Aniu bardzo dziękujemy za to, że mogliśmy dotknąć naszego twórczego potencjału. Karty nam się bardzo podobają, będziemy je wykorzystywać i polecać!”

„Przygoda z kręceniem filmu – od kadru do storyboardu. Inspirujący, świetny warsztat dla bankowców z generacji Y. Karty znakomicie zagrały w wyobraźni uczestników przy tworzeniu scenariusza filmowego”.

„Karty Zwrotnicy pracowały w czasie KARCIANEJ BURZY MÓZGÓW w firmie, którą obsługujemy graficznie. Było twórczo, odlotowo i bardzo konstruktywnie. Rezultaty fantastyczne. Dziękujemy uczestnikom za skojarzenia i inspiracje dla grafika”.

 

 

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:

Related products

Opinions about products (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium